אז מי אני?

או. טוב ששאלתם.

אז היי, אני אפרת אביגיל (לא בהכרח בסדר הזה) ואני כאן כדי לתעד את המסע שלי. 

מאז שאני זוכרת את עצמי, אני אוהבת ליצור. החל מחוגי יצירה וציור בילדות, מגמת אמנות בתיכון ושלל לימודי עיצוב – שהופסקו בזה אחר זה – בשנות העשרים של חיי. 
מתישהו לפני עשר שנים, גיליתי את המושג DIY בזמן שלא היו שיחות במוקד בו עבדתי. אני זוכרת שנפעמתי מהעובדה שאפשר לעשות כל כך הרבה דברים יפים לבד, ובערך מאז זה הפך להיות השם השני שלי. 

בנוסף לעולם היצירה, אני גם מרותקת מאסתטיקה ויופי – בין אם זה בית שמעוצב בטוב טעם או פריים גאוני שמישהו צילם. אפשר גם לומר שיש לי נקודת מבט קצת אחרת, והרבה פעמים אני מסוגלת למצוא באלמנט מסויים יופי, שאף אחד אחר לא רואה 🙂

האהבה השלישית שלי היא הכתיבה, וגם היא הולכת איתי כבר שנים אחורה. זה התחיל כנראה מברכות יום הולדת מאוד יצירתיות בגיל בית הספר, המשיך בכתיבת סיפורים קצרים בימי הרשתות החברתיות של פעם, והיום זה בא לידי ביטוי בבלוג הזה ובכתיבת תוכן למותגים – העבודה שלי בארבע השנים האחרונות. 

לצד כל  זה, אפשר לומר שאני בנאדם חולם. 
אחת לכמה זמן אני משנה את החלום שלי – ורוב הזמן הם סובבים סביב שלושת הצירים שציינתי עד עכשיו.

יצירה, אסתטיקה ומילים הם שלושה אלמנטים שמלווים אותי ומשנים צורה כל הזמן. השאיפה הגדולה שלי היא להצליח להפוך את השילוב המעניין הזה למקצוע, ולצד זה לעורר השראה באנשים אחרים לפעול כדי להגשים את החלום שלהם.

Everything that's pretty

בבלוג הזה אני מאגדת את שלושת האהבות שלי תחת כותרת אחת שמסכמת הכל – Everythind that’s pretty, כי אני מאמינה שבכל דבר יש יופי, ואפשר למצוא אותו בכל מקום. 
הבלוג הזה נועד לנשים כמוני – יוצרות, חולמות, שרואות יופי בכל דבר ומחפשות אותו בכל פינה. 
אני כאן כדי לעורר בכן השראה, כדי להניע אתכן לעשות וכדי להוסיף יופי לעולם הזה. 

רוצה עוד השראה ויופי?

הצטרפי אליי למסע הזה!
את מוזמנת גם לערוץ היוטיוב שלי – שם תמצאי סרטוני הדרכה וגם קצת מהחיים שלי, או לאינסטגרם אם את בקטע של תמונות יפות.
והכי חשוב? להירשם לרשימת התפוצה ולקבל עדכון בכל פעם שיש לי עוד קצת השראה בשבילך.